Lennat Jirlow

357980

LENNART JIRLOW (född 1936): "Trubaduren", signerad EA, färglitografi, 55x39 cm

Något gulnad

Fack 18

Lennat Jirlow
Budhistorik (8 bud)
2300535
1 700
2300479
1 600
2300432
2300239
2298292

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.