Lennart Jorlow

357978

LENNART JIRLOW (född 1936): "Restauranginteriör/Le Bistrot", signerad L. Jirlow, 1975, EA, färglitografi, bildmått, 46x54,5 cm;

Något gulnad

Fack 33

Lennart Jorlow
Budhistorik (6 bud)
2295316
2295315
2 800
2289949
2 600
2289609
2287076

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.