Emma Hartman

357975

EMMA HARTMAN (född 1974): "Submerge", signerad Emma Hartman, 176/190, färglitografi, motiv mått 65 x 60 cm

Fack 18

Emma Hartman
Budhistorik (36 bud)
2300875
3 800
2301246
3 800
2300875
3 600
2301245
3 400
2300875
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.