Servietter 1800-tal

357970

SERVIETTER, 20 st, 1800-tal, damast, märkta med monogram under friherrlig krona, ca 69 x 69 cm
PROVENIENS: Ätten Rudbeck

Smärre fläckar och missfärgningar

Mattor/Textilier

Monter 27

Servietter 1800-tal
Budhistorik (9 bud)
2307899
2 800
2306075
2 600
2306046
2 400
2299280
2297226
1 700

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.