Anna Billing akvarell

357965

ANNA BILLING (1849-1927): Vårlandskap, signerad Anna Billing, akvarell, 39x30 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Anna Billing akvarell

Budhistorik (12 bud)
2300418
2 400
2299133
2300417
2299133
1 900
2300415
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.