George Harcourt Sephton

357961

GEORGE HARCOURT SEPHTON (act.1885-1923): Ung flicka i aftonrodnad, signerad George H Sephton och daterad 1903m olja på duk, 40x63 cm

Duklagningar, smärre hål

Konst, Äldre måleri

Rum 4

George Harcourt Sephton

Budhistorik (10 bud)
2300389
2 800
2300377
2 600
2300376
2 400
2300314
1 600
2300313

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.