Sidobord med morianer

357953

SIDEBOARD, 1900-talets början, glasskiva uppbärandes av morianer, skulpterat och bemålat trä, höjd 71, 95 x 45 cm

Glasskiva med nagg

Rum 15

Sidobord med morianer

Budhistorik (26 bud)
2301253
8 000
2301433
7 800
2301253
7 600
2301431
7 400
2301253
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.