Stolar Karl Johan

357945

STOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, ryggbricka med beslag, stoppade sitsar, sitthöjd ca 44 cm

Ytskador, senare klädsel, klädseln med skador

Möbler, Stolar

Rum 15

Stolar Karl Johan

Budhistorik (7 bud)
2301495
2288808
750
2301493
700
2288808
450
2301492

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.