Silver pokaler kopp

357943

SUPKOPP, silver, Ryssland 1785, POKALER, 3 st, silver, 1900-tal, höjd ca 4-9 cm, totalvikt ca 202 g

2 av pokalerna med gravyr, koppen med bucklor

Silver

Silver pokaler kopp

Budhistorik (18 bud)
2300983
2300709
1 400
2299722
1 300
2300708
2299722

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.