Byrå och skåp orientalisk

357920

BYRÅ med dörröverdel, mindre SKÅP, 1900-talets andra hälft, orientalisk dekor, svartmålad och förgylld, mässingsbeslag, höjd 148, 91 x 45,5, resp höjd 58,5, 55 x 35 cm

Rum 11

Byrå och skåp orientalisk

Budhistorik (29 bud)
2301456
4 200
2301453
2301446
3 800
2301443
3 600
2301441
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.