Lage Lindell färglitografi

357919

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad L Lindell, 8/46, färglitografi, bladmått ca 47x62 cm

Fack 27

Lage Lindell färglitografi
Budhistorik (4 bud)

2296822
1 300
2289938
2283522
2283521
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.