Theo Tobiasse färglitografi

357915

THEO TOBIASSE 1927-2012): Figurkomposition, signerad, 81/180, färglitografi, bladmått ca ca 99x70 cm

Fack 12

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2301553
2301224
2 800
2300699
2 600
2301221
2 600
2300699
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.