Stolar 1930-tal

357914

STOLAR, 6 st., Sverige 1930-tal, mahogny, skuren dekor, pärlspikning, sits och rygg klädd i alcantara, höjd ca 100 cm

Omklädda, mindre bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar 1930-tal

Budhistorik (2 bud)

2295369
650
2294566
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.