Böcker om farmakologi mm

357913

MEDICIN - FARMACI. Böcker äldre mest 1800-tal, bl.a. Pharmacopoea Svecica, 1726, Forshaell, Lärobbok i pharmacien, Lund 1838, Sveriges Apotekarehistoria 1833, Hartmann, Pharmacologia dynamica, del II, samt Conversationslexikonv 1821, udda delar

Skador och fläckar, delvis ej kompletta verk

Böcker/Kartor, Medicin

Rum 3

Böcker om farmakologi mm

Budhistorik (13 bud)
2297711
1 600
2290197
2297710
2290197
2295945

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.