Boksnurra empirestil

357912

BOKSNURRA på hjul, 1900-talets början, empirestil, fanerad i mahogny, ovandel med intarsia, höjd 79, 47 x 47 cm

Ytskador och bruksslitage

Rum 21

Boksnurra empirestil

Budhistorik (35 bud)
2295753
5 200
2301529
5 000
2295753
4 800
2301527
4 600
2295753
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.