Sybord senempire

357911

SYBORD, 1800-tal, senempire, fanérad i mahogny, inredning med fack under vikbar skiva, underdel med utskjutande korg, höjd 75, 48 x 42 cm, nyckel saknas

En fot lagad, ytskador

Rum 4

Sybord senempire

Budhistorik (19 bud)
2301159
1 400
2301152
1 300
2301150
2301148
2301147

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.