Japansk vattenkanna

357907

VATTENKANNA, Japan, 1900-tal, lackarbete, höjd 20, diameter 19 cm

Lacken med nagg

Ändringar/tillägg
,

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 7

Japansk vattenkanna

Budhistorik (8 bud)
2307966
600
2307891
550
2307460
500
2303357
450
2307459
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.