Hyllmöbel med spegelrygg Karl Johan

357900

HYLLMÖBEL med spegelrygg, 1800-talets första hälft Karl Johan, fanerad i mahogny, bronserad träskuren dekor, underdel med låda i sargen, höjd 154, 80 x 47 cm

Senare elektrifierad, fanerskador och mindre sprickor, ej tillhörig nyckel medföljer

Rum 15

Budhistorik (40 bud)
2299220
16 000
2299435
15 500
2299220
15 000
2299425
14 500
2299220
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.