Klädhängare vitmetall

357894

KLÄDHÄNGARE, 1900-talets första hälft, vitmetall, svartlackerade träknoppar, längd ca 100, djup 21 cm

Bruksslitage, en trasig hängare

Diverse

Rum 4

Klädhängare vitmetall

Budhistorik (13 bud)
2298959
850
2298955
2298957
2298955
750
2298940
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.