Rakspegel nyrokoko

357889

RAKSPEGEL med lådor i sargen, 1800-tal, nyrokoko, fanérad i mahogny, 2 svängbara ljusarmar, höjd ca 145 -175 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 12

Rakspegel nyrokoko

Budhistorik (15 bud)
2285630
2295384
2285630
2282526
850
2282524

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.