Britt-Louise Sundell

357887

BRITT-LOUISE SUNDELL, väggrelief, Gustavsberg, stengods, fiskar i reliefdekor, signerad med Gustavsberg samt studiohanden BS, höjd ca 25,5 cm

Kantnagg

Keramik/Porslin, Design

Britt-Louise Sundell

Budhistorik (20 bud)
2297909
1 600
2298350
2297909
1 400
2298349
1 300
2297909

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.