Barskåp i form av jordglob

357886

BARSKÅP på hjul, i form av jordglob, folierad plast och trä, etikettmärkt "Made in italy", höjd 100 cm

Slitage och skador

Rum 12

Barskåp i form av jordglob
Budhistorik (13 bud)
2299504
2297652
2297651
2297650
950
2297649
900

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.