Olof Hermelin

357885

OLOF HERMELIN (1827-1913): Landskapsmåleri, signerad o.hermelin, olja på duk, 46x79 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Olof Hermelin

Budhistorik (24 bud)
2298362
8 200
2298370
8 000
2298362
7 800
2298369
7 600
2298362
6 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.