Wilhelm von Gegerfelt

357884

WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Strandmotiv, signerad, W v Gegerfelt, olja på pannå, 35x45 cm

Smärre slitage längst fram

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Wilhelm von Gegerfelt

Budhistorik (24 bud)
2291836
13 000
2299053
12 500
2291836
12 000
2299045
11 500
2291836
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.