Henry Earpi tillskriven

357883

HENRY EARPI (1831-1914): tillskriven, landskap med hästar och figurer, signerad, olja på duk, ca 30x25 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Henry Earpi tillskriven

Budhistorik (1 bud)

2281868
2016-01-25 17:36:05

2016-02-01 kl 21:00
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.