Carl Hampus Bergman olja

357871

CARL HAMPUS BERGMAN (1921-1989), komposition mot gul fond, signerad och daterad 84 a tergo, olja på duk, 60 x 60 cm

Obetydligt färgbortfall längs dukkant

Tavelvagn 29

Carl Hampus Bergman olja

Budhistorik (18 bud)
2297905
2296534
2297903
2296534
1 900
2297902
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.