Leida Rives oljemålning

357868

LEIDA RIVES (1915-1989), snöbollar, signerad L Rives, olja på duk, ca 100 x 80 cm

Rum 20

Leida Rives oljemålning

Budhistorik (39 bud)
2298401
8 400
2298400
8 200
2298399
8 000
2298395
7 800
2298393
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.