Hermès Yellow

357861

CARL WILHELM KLINGSPOR (född 1975): "Untitled (Hermès, Yellow)" - ur serien Talking Heads, signerad,numrerad och daterad a tergo Carl Wilhelm Klingspor 2008, 3/3, C-print monterad på aluminium, 70x50 cm. Upplaga 3 ex.

UTSTÄLLD: Galleri Jonas Kleerup, Stockholm 2008

Konst, Fotografi

Rum 22

Hermès Yellow
Budhistorik (24 bud)
2297406
7 800
2299035
7 600
2297406
7 400
2299029
7 200
2297406
7 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.