Pelarbord med mässingsfot

357853

PELARBORD, 1900-talets mitt, fot i mässing, skiva i svart plexiglas, höjd 62, diameter 39 cm

Bruksslitage

Pelarbord med mässingsfot

Budhistorik (10 bud)
2299080
900
2294380
850
2294380
750
2290490
700
2290490
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.