Taburetter

357850

TABURETTER, 1 par, 1900-talets första hälft, svartmålade, dekor med klofötter samt huvuden, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage

Rum 8

Taburetter

Budhistorik (18 bud)
2298559
1 700
2284712
1 600
2284712
2297496
2284712
950

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.