Damskrivbord i engelsk stil

357846

DAMSKRIVBORD, 1900-talets mitt, engelsk stil, mahogny, läderklädd skiva, kannelerade ben, två lådor i sargen med front i rotfanér, höjd 78, 85 x 47 cm

Bordsskivan med ytskador

Rum 20

Damskrivbord i engelsk stil

Budhistorik (8 bud)
2297405
1 300
2297370
2297101
2281445
2281445
550

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.