Stolar i Louis XVI-stil

357844

STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, betsat trä, brun skinnklädsel, sitthöjd 44 cm

Slitage

Rum 14

Stolar i Louis XVI-stil

Budhistorik (17 bud)
2296168
2296560
2296168
900
2291058
850
2290152

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.