Jedd garet

357838

JEDD GARET (född 1955): "Suspected incest", a tergo signerad, betitlad och daterad -85, akryl på duk 188x267 cm
Proveniens: Inköpt på Galleri Origrafica, Malmö 1988

Rum 2

Jedd garet

Budhistorik (8 bud)
2296818
2296817
2 400
2296815
1 800
2296814
1 300
2296813
900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.