Kaffekoppar Ryssland

357833

KAFFEKOPPAR, 1 par, Ryssland, 1900-talets första hälft, höjd med fat ca 8 cm

Slitage

Keramik/Porslin

Monter 14

Kaffekoppar Ryssland

Budhistorik (17 bud)
2299024
2299014
2299023
2299014
900
2299022
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.