Matgrupp gustaviansk stil

357815

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, grågrönmålade, bestående av: matbord med iläggsskivor, 6 stolar, bordets höjd 75, diameter 112 cm, en iläggsskiva ca 60 cm

Bruksslitage

Rum 17

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (25 bud)
2297134
5 200
2297128
5 000
2297024
4 800
2297006
4 600
2295200
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.