Trädgårdsgrupp gjutjärn

357799

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 dlr, gjutjärn, 1900-talets mitt, märkta Riab Ruda (Kalmar), bestående av: soffa i lättmetall, 2 stolar och bord i gjutjärn, soffans längd 143 cm, sitthöjd ca 40 cm

Slitage och färgbortfall

Diverse, Trädgårdsmöbler, Möbler, Övriga möbler

Rum 16

Trädgårdsgrupp gjutjärn

Budhistorik (41 bud)
2299107
9 400
2299105
9 200
2299101
9 000
2299100
8 800
2299097
8 600

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.