Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

357778

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Blomsterstilleben, signerad och daterad Kliuchnikov 15, olja på duk, ca 80 x 60 cm; oramad

Rum 7

Budhistorik (13 bud)
2299197
5 600
2299170
5 400
2298449
5 200
2297125
5 000
2297987
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.