Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

357774

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Djurgårdsbron, signerad Kliuchnikov, daterad atergo 2009, olja på duk, ca 50 x 35 cm, oramad

Oramad

Fack 35

Budhistorik (11 bud)
2298973
3 600
2297984
3 400
2297085
3 200
2296851
2297073

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.