Nattduksbord Josef Frank

357773

JOSEF FRANK, nattduksbord, Svenskt Tenn, modellnr 914, fanérat i mahogny, låda i sargen, draghandtag i mässing, höjd ca 55,5, 40x65 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Nyckelbussning saknas, ytskador, sarg med lagningar

Möbler, Design

Rum 5

Nattduksbord Josef Frank

Budhistorik (7 bud)
2297142
1 700
2296396
2296293
500
2296287
450
2288824

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.