Stig Borglind

357772

STIG BORGLIND (1892-1965): "Från Djurgårdsslätten, signerad, etsning, ca 20,5x20,5 cm

Gulnad med fläckar

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 43

Stig Borglind

Budhistorik (3 bud)

2282452
2291429
2282452

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.