Harlad Lindberg pastell

357768

HARALD LINDBERG (1904-1976): "Fjärdhärsörn", signerad och daterad Örn 43, pastell, ca 30x48 cm

Fack 46

Harlad Lindberg pastell

Budhistorik (13 bud)
2299465
3 400
2299441
3 200
2299463
2299441
2 800
2299460
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.