Skinnsoffa chesterfield typ

357766

SOFFA på hjul, 1900-talets andra hälft, chesterfield typ, engelsk stil, djuphäftat rött skinn, sitthöjd 34, längd 200 cm

Bruksslitage

Rum 22

Skinnsoffa chesterfield typ

Budhistorik (10 bud)
2299136
3 800
2299033
3 600
2283604
3 400
2299031
3 200
2283604

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.