Skinnsoffa chesterfield typ

357765

SOFFA på hjul, 1900-talets andra hälft, chesterfield typ, engelsk stil, djuphäftat rött skinn, sitthöjd 34, längd 200 cm

Bruksslitage

Rum 8

Skinnsoffa chesterfield typ

Budhistorik (33 bud)
2299457
9 000
2298516
8 800
2299456
8 600
2298516
8 400
2299454
8 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.