Postlåda bemålad metall

357761

POSTLÅDA, 1900-talets senare del, bemålad metall, mässingsinkast, på pelarfot, höjd 117 cm, nyckel finns

Ytskador

Diverse

Rum 9

Postlåda bemålad metall

Budhistorik (21 bud)
2298291
1 700
2298275
1 600
2298289
2298275
1 400
2298278
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.