Brita Ellström blandteknik

357760

BRITA ELLSTRÖM (1873-1945): "En viktig hemlighet", signerad och daterad Juli 1902, blandteknik, ca 48x32 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 21

Brita Ellström blandteknik
Budhistorik (20 bud)
2298222
1 300
2298220
2298221
2298220
2298169

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.