Spegel i Karl Johan

357756

SPEGEL, Karl Johan, tredelat glas, med dekor av mässingsplåt, höjd 156x65 cm

skador, lagningar, fanérsläpp, torrsprickor

Speglar

Rum 17

Spegel i Karl Johan

Budhistorik (4 bud)

2284634
450
2289707
2284634
2281060

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.