Bägare silver

357755

BÄGARE, 3 st, silver, emalj, 1800-talets slut, höjd ca 4,5 cm, total vikt ca 95 g

Slitage, smärre skador på emaljen

Silver

Bägare silver

Budhistorik (12 bud)
2298529
5 400
2299126
5 200
2298529
5 000
2299123
4 800
2298529
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.