Vikskärm

357750

VIKSKÄRM, orientalisk, 1900-tal, dekor av växtlighet, höjd ca 184, total längd 40x4 cm

Färgbortfall, skador

Möbler, Orientaliskt

Rum 19

Vikskärm

Budhistorik (48 bud)
2298157
7 000
2298154
6 800
2298152
6 600
2298153
6 400
2298152
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.