Takampel med prismor

357747

TAKAMPEL, 1900-talets mitt, med prismor, höjd 20, diameter 50 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 12

Takampel med prismor

Budhistorik (45 bud)
2298614
6 000
2298613
5 800
2298610
5 600
2298608
5 400
2298604
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.