Skrivbyrå

357735

SKRIVBYRÅ med tre lådor och skrivklaff, 1800-talets andra hälft, valnötsfanér, höjd ca 108, 110x54 cm

slitage, knoppar till inrednng saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 20

Skrivbyrå

Budhistorik (17 bud)
2298057
2298054
2298003
2298044
950
2298003
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.